Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğru Ampul Seçimi

Evimizde floresan mı yoksa sarı ışık mı tercih edelim?
Evinizde hangi odada hangi tür ampul kullanmanız gerektiği hakkında merak ettikleriniz... Evin hangi bölümlerinde genel, hangi bölümlerinde lokal aydınlatma tercih edilebilir? Hangi odalardaki aydınlatma tepeden, hangi bölümlerdeki aydınlatma duvardan veya yerden olmalı? İzleyin, evde beyaz ışık mı, sarı ışık mı tercih etmeliyiz, floresan lambalarda ne tür renk seçenekleri var, bir odayı aydınlatma sistemi ile daha geniş göstermek mümkün mü, uzmanından öğrenin. Doğa dostu, enerji tasarruflu ampullerde ne tür seçenekler var? Yanıtlar UZMANTV'de! Farklı odalar için farklı parlaklıkta ampuller mi kullanılmalı? Okuma, yazma yapılan odalar için kaç mumluk ampuller işimizi görür? Tasarruf ampulleri yeterince ışık veriyor mu? Işığın rengi görüşümüzü nasıl etkiler? Okuma için beyaz ışık şart mı? Odalara göre farklı renkte ışık kaynağı kullanmak evin ahengini bozar mı? Modern evlerde genel aydınlatma daha az mı kullanılıyor? Lokal aydınlatmalar hangi durumlarda işe yarar? Hangi tür ışık kaynakları ile salonumuzu daha büyük gösterebiliriz? Odaya nasıl derinlik veririz? Hangi hileler işe yarar? Dimmer nedir? Ne işe yarar? Dimmer hangi odaların aydınlatmasında kullanılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin