Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğalgaz Abonelik İşlemleri

Doğalgaz nasıl bağlatılır?

24,609
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5

Doğalgaz aboneliği hakkında merak ettiğiniz her şey... Evine doğalgaz bağlatmak bir kişinin ilk yapması gereken nedir? Önce doğalgaz tesisatının projesi mi çizdirilmelidir? Doğalgaz şirketine hangi aşamada başvurulur? Doğalgaz tesisatının yetki belgesi olan firmalarca mı yapılması gerekiyor? Doğalgaz aboneliği için gaz şirketine hangi ücretlerin ödenmesi gerekir? Doğalgaz aboneliği
başvurusu için hangi evraklar gerekir? Proje onaylandıktan sonra yapılması gereken işlemler nelerdir? Kombi tesisatı yapıldıktan sonra aboneliği başlatmak ve doğalgazı açmakla yetkili kişiler kimlerdir? Doğalgaz aboneliğim başlamadan önce doğalgaz şirketi görevlileri evde hangi kontrolleri yapıyor? Doğalgaz kullanılan evlerde ne gibi donanımların olması gerekiyor? Evin belli odalarında menfezlerin olması gerekiyor mu? Doğalgaz sobası, kombi, doğalgazlı ocak gibi aletlerin bağlantı borularının çelik olması mı gerekiyor? Doğalgaz kullanılan evlerde nasıl bir baca donanımı olması gerekiyor? Abonelik yapılmadan önce başka hangi kriterlere bakılıyor? Bunlar uygun olmazsa doğalgaz kullanımına izin verilmiyor mu?

Sitene ekle
Kapat