Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğal Taşlar ve Faydaları

Hangi doğal taşlar cinsel sorunları çözmede etkilidir?
Doğal taşların faydaları hakkında sık sorulanlar... Tansiyonu düzenleyici özelliği olan taşlar nelerdir? Tansiyon hastaları bu taşları nasıl kullanmalı? Bu taşlar başka nelere iyi gelir? Astım, bronşit, nefes darlığı gibi rahatsızlıkları olanlara hangi taşlar iyi gelir? Bu rahatsızlıklarda taşın etkisini gösterebilmesi için nasıl kullanılması gerekir? Migren ya da kronik baş ağrısı olanlara hangi taşlar iyi gelir? Bu taşları nasıl kullanmak gerekir? Cinsel dürtüleri azaltmakta hangi taş kullanılır? Hangi taşlar cinsel isteksizliğe iyi gelir? Depresyona iyi gelen taşları nasıl kullanmak gerekir? Bu taşlar başka nelere iyi gelir? Kalp hastaları bu taşları nasıl kullanmalı? Bu taşlar başka hangi hastalıklara iyi gelir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin