Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

DJ Dünyasına Giriş

DJ'ler için ne tür bilgisayar programları var?
Hiç bilmediğiniz yer. Hep merak ettiğiniz yer. Eğlencenin kalbi. Reina'nın DJ'i Suat Ateşdağlı size DJ'lik için gereken ekipmanları anlatıyor. Bir DJ için olmazsa olmaz donanımlar nelerdir? Temel olanlar dışında başka ne tür ekipmanlar vardır? Setup nedir? Neleri içerir? Hiç DJ kabinine girmeyenler için DJ kabinini tanıtabilir misiniz? Siz performans sırasında neler kullanırsınız? Hangileri şarttır? Hangileri kişinin tarzına bağlıdır? Mixer ne işe yarar? İyi bir mixer hangi özelliklere sahip olur? Ev ve performans mixerleri nasıl ayrılır? Mixer DJ için vazgeçilmez bir ekipman mıdır? Yalnızca plak çalmak için mi kullanılır? İyi bir turntable'ın özellikleri nasıl olmalıdır? En fazla kaç plak aynı anda çalınabilir? CD çalmaya göre avantajları nedir? Bilgisayar ve internetten hangi ölçüde yararlanılır? Bilgisayar programlarıyla ne tür ayarlar yapılabilir? Bilgisayarda üretilen altyapılar ve mix'ler nasıl kullanılır? Özel DJ software?leri için özel hardwareler de gerekir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin