Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dizel Motor Bakımı Hakkında Merak Edilenler

Dizel araçlarda yağ değişimi kaç kilometrede bir olmalı?
Dizel araç bakımı ile ilgili bilmeniz gerekenleri uzmanından öğrenin... Dizel motorlar benzinli motorlara göre daha mı karmaşık? Dizel motorlar benzinli motorlara göre daha mı çok bakım gerektirir? Bakım masraflarının ortalama olarak benzinli araçlara göre daha yüksek olduğu doğru mu? Dizel motorlu araçların periyodik bakımı neden önemli? Bakımlar zamanında yapılmazsa ne tür sorunlar ortaya çıkabilir? Ne kadar sürede ya da kaç kilometrede bir bakım yapılmalı? Dizel motorlu araç kullananlar motorun daha uzun ömürlü olması için nelere dikkat etmeliler? Aracı çalıştırırken, sürüş sırasında yapılan ve motorun zarar görmesine ya da ömrünün azalmasına yol açan hatalar nelerdir? Yakıt filtresi nedir? Yakıt filtresinin sorunsuz olması neden önemli? Sorunlu yakıt filtreleri aracın daha çok mazot tüketmesine mi neden olur? Başka hangi tür arızalara yol açabilir? İdeal değiştirme periyodu nedir? Dizel araçlarda yağ değişimi periyodu nasıl olmalı? Zamanında yağ değiştirilmezse ne tür sorunlar ortaya çıkabilir? Hava filtresi nedir? Hava filtresinin sorunsuz olması neden önemli? Sorunlu hava filtreleri aracın daha çok mazot tüketmesine mi neden olur? Başka hangi tür arızalara yol açabilir? İdeal değiştirme periyodu nedir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin