Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dizde Kireçlenme ve Tedavisi

Diz kireçlenmesinin belirtileri nelerdir?
Diz kireçlenmesi sorunu ve tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz... Dizde kireçlenme nasıl bir hastalıktır? Yaşa ne kadar bağlıdır? Temel nedenleri nelerdir? Hangi yapısal sorunlardan olabilir? Dizde ne şekilde ağrı olur, diğer diz ağrılarından nasıl ayrılabilir? Diz kireçlenmesi hangi tetkikler sonucu teşhis edilir? Diz kireçlenmelerinin kesin tedavisi var mı? Dizde kireçlenme durumunda hangi tip ilaçlar verilebilir? Hangi durumlarda fizik tedavi yapılabilir? Diz bölgesini hangi sıklıkta çalıştırmak gerekir? Hangi sporlar dizde kireçlenmeyi önler? Hangi hastaların tedavisinde ameliyat gerekir? Hangi farklı cerrahi yöntemler uygulanabilir? Başarı oranı nedir? Diz kireçlenmesi olanlar kiloyla ilgili nelere dikkat etmeli? Kireçlenmesi olanlar hangi yanlış hareketlerden kaçınmalı? Dizinde protezi olanlar dizini nasıl kullanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin