Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diyabet (Şeker Hastalığı) Belirtileri

Yüksek kolesterol şeker hastalığı belirtisi mi?
Şeker hastalığı belirtileri hakkında bilmeniz gerekenler... Tip 1 ve Tip 2 diyabet neden olur? Diyabet belirtileri yüksek kolesterol ile mi görülür? İzleyin, Tip 1 ve Tip 2 diyabetin belirtileri nelerdir, şişmanlık diyabete neden olur mu, şeker hastalığı cinsel hayatı nasıl etkiler, uzmanından öğrenin. Sağlıklı bir insanın kolesterol seviyesi nasıl olmalı? Kadınlarda ve erkeklerde ideal kolesterol seviyesi değişir mi? Beslenmenin biçiminin diyabete etkisi nedir? Yanıtlar UZMANTV'de! Tip 1 kendini nasıl gösterir? Sık yemek yemeğe mi sevk eder? Sık ve yoğun idrar, ani kilo kaybı tip 1 belirtisi olabilir mi? Tip 2 vücutta ne tür sorunlara yol açar? Enfeksiyonlar daha sıklıkla mı yaşanır? Yaralar daha zor mu iyileşir? Diyabet teşhisinde hangi yöntemler kullanılır? Hangi testler düzenli yaptırılmalı? Kan testi yaptırmak yeterli olur mu? Penisteki hangi işlev bozuklukları diyabet ile ilgilidir? Hangi tip diyabet cinsel sorunlara yol açar? Diyabeti olanların kolesterol seviyesi ne düzeydedir? Kolesterol sonuç mu yoksa neden midir? Kolesterol seviyesi yüksek olanlar diyabetten şüphe etmeli mi? Şişmanlık mı diyabete neden olur yoksa tam tersi mi? Diyabetli insanlar kilolarını korumakta güçlük çeker mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin