Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dişte Apse Tedavisi

Diş apsesi için evde neler yapabiliriz?
Diş apseleri ve tedavisi hakkında bilmeniz gerekenler... Diş apsesi önemli bir problem mi? Bütün vücuda dağılabilir mi? Bu durumda ne gibi sorunlara neden olabilir? Diş ağrısına yol açar mı? Ağrı kesici kullanılabilir mi? Ağrı kesici kullanırken nelere dikkat edelim? Dişte oluşan apseyi evde kendi kendimize tedavi edebilmemiz mümkün mü? Apse olduğunda mutlaka bir diş hekimine mi gidilmeli? Doktora gidene kadar nasıl bir bakım yapmalıyız? Apse nedeniyle oluşan diş ağrısını geçirmek için alkol, aspirin vs. koymak doğru mu? Dişimiz apse yaptığında antibiyotik kullanabilir miyiz? Dişimiz apse yaptığında kendi kendimize antibiyotik tedavisine başlamalı mıyız? Antibiyotik hekim kontrolünde mi kullanılmalı? Diş apsesinin tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Apse için kanal tedavisi mi uygulanır? Kanal tedavisi öncesi apsenin içindeki iltihabın uzaklaştırılması mı gerekir? Apse dişten ve diş kökünden nasıl uzaklaştırılır? Diş apsesi tedavi edilmezse daha ciddi sorunlara yol açar mı? Diş kaybına yol açar mı? Çevre dokularda da enfeksiyon oluşur mu? Enfeksiyon kemiğe inebilir mi? Geçmeyen şişlikler oluşmasına yol açar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin