Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Teli

Diş teli hangi yaşlarda kullanılabilir?
Diş tellerinin kullanım amaçları, nasıl kullanıldığı ve bakımı hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Diş teli hangi rahatsızlıklar için kullanılır? Dişlerin şeklini nasıl düzeltir? Çene ortodontisi için kullanılır mı? Kaç yaşından küçüklerde kullanılmamalı? Büyüklerin kullanmasında sakınca var mı? Hangi yaşlarda daha etkili bir tedavi yöntemidir? Ağızda bir problem olmasa bile diş hekimi çocuğa diş teli tavsiye edebilir mi? Dişlerin ileride problem yaratacağını öngörmek mümkün mü? Diş teli önlem olarak kullanılır mı? Uzun süre kullanmak hangi sorunlara yol açabilir? Tedavinin sona erdiği nasıl anlaşılır? Beklenen ilerleme sağlanamazsa ne yapılabilir? Diş telinin dişlere zararı var mı? Tellerin bakımı zor mudur? Diş temizliği nasıl yapılmalı? Diş tellerinin bakımı nasıl yapılmalı? Hangi yiyecekler diş teline zarar verebilir? Sert besinleri tüketmek mümkün mü? Üst üste çıkan dişlerde diş teli yeterli olmaz mı? Dişlerden birini çekmek mi gerekir? Diş telleri ağızdaki tüm dişlerde kullanılabilir mi? Arka tarafta da aynı etkiyi sağlar mı? Tel teknolojisindeki son yenilikler nelerdir? Dişin iç tarafında kullanılan, renksiz teller var mı? Tellerinden utanan çocuklar için çözümler var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin