Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Taşı

Diş tartarı nasıl temizlenir?
Diş taşı nasıl oluşur? Diş taşı nasıl temizlenir? Diş taşları diş eti hastalıklarına neden olur mu, diş eti kanamasına ya da diş eti çekilmesine yol açar mı? Diş taşları temizletilmezse ne gibi sorunlara yol açar? Diş taşını temizletirken dişlere zarar gelir mi? Hangi sıklıkta diş taşlarını temizletmek gerekir? Tüm sorularınızın cevabını Prof. Dr. Selçuk Can, UZMANTV'de videolarla veriyor. Diş taşı oluşmasının nedeni ne? Günlük diş bakımı diş taşı oluşumunu engeller mi? Özel diş macunları tartar oluşumunu engeller mi? Diş taşı, fırçalamayla geçer mi? Diş taşlarını temizletmek için mutlaka diş hekimine mi gitmeli? Diş hekimi diş taşını nasıl temizler? Diş eti hastalıklarına yakalanmamak için diş taşları düzenli olarak temizletilmeli mi? Diş taşı hangi diş eti hastalıklarına neden olur? Diş taşları temizletilmek zorunda mı? Hangi aralıklarla temizletmek gerekir? Temizletilmediğinde hangi hastalıklara yol açar? Temizlik sırasında diş mineleri zarar görür mü? Bir kere temizletince her zaman temizletmek gerekir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin