Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Kaplamaları

Diş kaplaması nasıl yapılır?
Diş kaplamaları ile ilgili merak ettikleriniz dişçimizin anlatımıyla UZMANTV'de. Kaplama hangi malzemelerden yapılır? Birden fazla dişi bir arada kaplamak mümkün mü? Kaplama sık kullanılan bir tedavi mi? Kaplama dolgu ve kanal tedavisi işe yaramazsa mı kullanılır? Kaplama yapılan diş işlevini tamamen yitirir mi? Estetik amaçlı kaplama yaptırılır mı? Diş kaplama için nasıl küçültülür? İşlem ne kadar sürer? Geçici dişler ne kadar süre kullanılır? Çevresindeki dişlere de müdahale edilir mi? Kaplamalar daha sonra ağrı yapar mı? Şekilleri bozulabilir mi? Kaplama yerinden çıkabilir mi? Kaplamaların ömrü ne kadardır? Kaplama dişle orijinal dişin yaptığı neler yapılamaz? Kaplamalar hangi durumlarda değiştirilmeli? Düzenli bakım ve kontrolleri nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin