Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Eti Kanaması ve Tedavisi

Diş etlerindeki kanama nasıl önlenir?
Diş eti neden kanar? Diş eti kanamalarını nasıl önleyebiliriz? Diş eti kanaması tedavi edilmezse ne gibi sorunlarla karşılaşırız, dişler kaybedilebilir mi? Hamilelik döneminde diş eti kanamaları olabilir mi? Diş etlerinin bakımı nasıl yapılmalı? Diş eti ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları UZMANTV'de... Ağız bakımında yapılan hangi yanlışlar diş eti kanamasına neden olur? Diş eti kanamasına neden olan genetik faktörler var mı? Her diş eti kanaması diş eti hastalıklarının belirtisi mi? Diş eti kanaması başka hangi hastalıkların belirtisi? Hamilelik döneminde diş eti kanaması neden olur? Sağlıklı dişlerde de görülebilir mi? Hamilelikte görülen diş eti kanaması nasıl tedavi edilir? Günlük ağız bakımında nelere dikkat edilmeli? Diş eti kanaması iltihaptan kaynaklanmıyorsa dişlere nasıl bir bakım yapmak gerekir? Ağız kokusuna neden olur mu? Diş eti iltihaplanmasına ve diş kayıplarına neden olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin