Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Eti Kanaması

Diş eti kanaması neden olur?
Diş etlerinde kanama ve tedavisi hakkında merak ettikleriniz. Diş eti kanaması nasıl bir rahatsızlıktır? Diş eti kanaması sorununun nedenleri nelerdir? İltihabi sorunlardan mı kaynaklanır? Ağızdaki uygun olmayan köprü ya da kuronlar diş eti kanamasına yol açabilir mi? Hamilelikte diş eti kanamalarının artmasının nedenleri nelerdir? Hormonal değişiklikler diş eti sorunlarına, diş eti kanamasına yol açabilir mi? Hamileliğin sonlanmasıyla birlikte geçer mi? Bu süreçte diş eti kanamasına karşı nasıl bakım yapılmalı? Hamilelikte diş eti kanamalarının artmasının nedenleri nelerdir? Hormonal değişiklikler diş eti sorunlarına, diş eti kanamasına yol açabilir mi? Doğum sonrasında geçer mi? Sorunun başlangıç aşamasında iyi bir bakımla diş eti kanamasını önleyebilir miyiz? Nasıl bir bakım yapmalıyız? Sorun ilerlemişse ve çene kemiğine de nüfuz etmişse ne yapılmalı? Bu durumda nasıl bir tedavi uygulamalıyız? Diş eti kanaması ilerlediğinde ne olur? Sorunun ilerleyen aşamalarında çene kemiği nasıl hasar görür? Diş eti kanamasını neden olan sorun diş kayıplarına yol açabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin