Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Eti İltihabı

Diş eti iltihabı nasıl tedavi edilir?
Diş eti iltihapları hakkında bilmeniz gerekenler... Diş eti neden iltihaplanır? Diş eti çekilmesi ile iltihabın ilgisi nedir? İzleyin, diş etinin iltihaplı olduğunun nasıl anlaşılacağından, diş eti iltihabı tedavisine kadar her şeyi uzmanından öğrenin. Diş etinin normal görüntüsü nasıldır? Renginden, biçiminden sağlıklı olduğu anlaşılır mı? İltihaplı diş eti kanama yapar mı? Ağrı veya sızı olur mu? İltihap nasıl oluşur? Hangi beslenme yanlışları, bakım ihmalleri iltihaba neden olur? Diş eti iltihabı hangi durumlarda yayılır? İltihabı yayan, ağrısını artıran yanlışlar nelerdir? Diş eti iltihabı için ilaç kullanmaya ne zaman başlanır? Ne tür ilaçlar kullanılır? Dişlerimizin aralarını nasıl temizlemeliyiz? Diş ipi nasıl kullanılmalı? Hangi sıklıkta yapılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin