Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti çekilmesi nasıl tedavi edilir?
Diş eti çekilmeleri hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtları UZMANTV'de... Diş eti çekilmesi nedir ve diş eti neden çekilir? Diş etlerinin çekilmesinin dişe ne gibi bir zararı olur? İzleyin, diş eti çekilmesinin nasıl tedavi edileceğini, diş eti çekilmesinin önlenip önlenemeyeceğini uzmanından öğrenin. Diş etinin nasıl bir fonksiyonu var? Diş eti nasıl çekilir? Diş eti ne kadar çekilebilir? Hangi seviyede problem olarak kabul edilir? Diş etine zarar veren bakteriler nasıl yerleşir? Hangi beslenme yanlışları diş eti çekilmesine yol açar? Asitli içecekler, şekerli yiyecekler riski artırır mı? Diş eti çekilmesi için ne tür ilaçlar kullanılır? Tedavi sonucunda eski haline gelir mi, sadece ilerlemesi mi durur? Diş eti çekilmesi sonucunda diş kaybı yaşanabilir mi? Diş eti çekilmesi yayılır mı? Dişlere nasıl bir bakım uygulanmalı? Düzenli diş ipi yapmak yeterli olur mu? Diş etlerine nasıl masaj yapılır? Dişlerin arası nasıl temizlenir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin