Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Çekiminden Sonra Dikkat Edilecekler

Diş çekimi sonrası iltihap olursa ne yapılmalı?
Diş çektirdikten sonra dikkat etmeniz gerekenler UZMANTV'de... Dişinizi çektirdikten sonra ne tür sorunlar yaşayabilirsiniz? Diş çekimi sonrasında iltihaplanma veya kanama olursa ne yapmanız gerekir? İzleyin, diş çekimi sonrası bilmeniz gerekenleri uzmanından öğrenin. Çekilen bölgede ağrı ve sızı olabilir mi? Ağız yapısı nasıl etkilenir? İltihap durumunda ne tür ilaçlar kullanılır? İlaca nasıl karar verilir? İltihabın riskleri var mı? Kanama hangi durumlarda olur? Ne kadar süre devam ederse hekime danışmalıyız? Kanama için evde neler yapabiliriz? Dişin çekildiği bölgeye nasıl bir bakım uygulanmalı? Bölgedeki diğer dişler de etkilenmiş olabilir mi? Daha fazla mı özen gösterilmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin