Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Dişler hangi yöntemlerle beyazlatılır?
Bembeyaz dişlere sahip olmak isteyenlere tıp yardımcı oluyor. Dişlerinizdeki lekelenmelerden çok kısa sürede kurtulmanız mümkün. Diş beyazlatma ne kadar sürede işe yarar? Dişlerimizi ne kadar beyazlatmamız mümkün? Diş beyazlatma kaç seans sürer? Diş beyazlatma pahalı bir işlem midir? Diş beyazlatma herkeste işe yarar mı? Diş beyazlatma işleminin ardından dişler tekrar sararır mı? Diş beyazlatmanın etkisinin uzun sürmesi için neler yapabiliriz? Diş beyazlatma yaptıracağımız uzmanı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Diş beyazlatma işleminin aşamaları nelerdir? Diş Hekimi Oya Öztan Peker anlatıyor.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin