Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş Apsesi Tedavisi

Dişinde apse olanlar evde neler yapabilir?
Dişte oluşan apse tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler... Apse oluştuğunda antibiyotik kullanılması doğru mu? Dişinde apse olanlar apse için neler yapabilir? Diş apsesi nasıl tedavi edilir? Diş apsesi tedavisinden sonra hasta nelere dikkat etmeli? Diş apsesi olan kişi nasıl beslenmeli? Diş apsesi olan kişi sıcak yemek yerse ne olur? Diş apsesinin verdiği ağrıyı nasıl azaltabiliriz? Diş apsesi için evde yapabileceğimiz şeyler var mı? Apse nedeniyle diş doktoruna ne zaman gidilmeli? İzleyin, dişte apse tedavisinde yapılan sıcak ve soğuk uygulamalar hakkındaki detayları, tedavi edilmeyen apselerin nelere yol açabileceğini uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin