Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dikkat Eksikliği ve Tedavisi

Dikkat eksikliği nasıl tedavi edilir?
Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu hakkında sık sorulanlar... Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu nedir? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu belirtileri nelerdir? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu çocuğu nasıl etkiler? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? Çocuğunda dikkat eksikliği sorunu olan aileler nasıl hareket etmeli? Çocuğun hareketlerine hakim olamadığını bilmeli mi? Aile çocuğun normal sorununu dengelemek için kendi kendilerine neler yapmalı? Davranışçı yöntem nedir? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tedavisinde nasıl kullanılır? Ne derece işe yarar? Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocuklara özel bir eğitim mi verilmeli? Normal eğitimden farkı nedir? Çocuğun okulda, sosyal çevresinde ve aile içinde yaşadığı uyum sorunlarını gidermek için nasıl bir eğitim verilmeli? Aile bunu kendisi yapabilir mi? profesyonel destek mi alınmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin