Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dikiş Makinesi Kullanmayı Öğrenin

Dikiş makinesine iplik nasıl takılır?
Dikiş makinesi nasıl kullanılır? Evde temel düzeyde dikiş yapacaklar ne tür makineleri tercih etmeli? Amatör terzilere uygun makineler nelerdir? Dikiş makinesi alırken hangi özelliklerine bakmak gerekir? Makine ayağı nedir? Makine ayakları arasındaki farklar nelerdir? Ev tipi makinelerde ayak kullanılır mı? Evde dikiş dikmek için makine dışında nelere ihtiyaç var? Temel düzeyde terzilik yapmak isteyenler neler almalı? Makas, iplik vs. neler gerekir? İplik nasıl oturtulur? Çıkmaması için nelere dikkat edilir? İplik koparsa ne yapmalıyız? Makine sık iplik koparıyorsa sorun ne olabilir? Dikiş makinesindeki desenler hangi amaçla bulunur? Farklı desenleri modele göre nasıl seçebiliriz? Desen uygulamak için hangi bölümleri ayarlamalıyız? Dikiş makinesi nasıl temizlenir? Dikiş makinesi nasıl yağlanır? Hangi bölgelerindeki sorunlar makinenin ömrünü kısaltır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin