Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dikiş Dikmeyi Öğrenin

Patron nasıl çıkarılır?
Dikiş dikerken nasıl ölçü alınır? Patron kumaşa nasıl yayılır ve üzerindeki işaretlerin anlamı nedir? Dikiş dikmek için ihtiyacınız olan her şey UZMANTV'de. Patron nasıl okunur? Hangi kumaşa çıkarılır? Nelere dikkat etmek gerekir? Makineye ne zaman ihtiyacımız var? Elde sağlam dikiş dikemez miyiz? Neler makinede dikilemez? Makas, iğne, iplik neye göre seçilmeli? Tela gibi ekstra malzemelere ne zaman ihtiyaç var? Her kumaş dikilir mi? Hangi işaret ne anlatır? Hangilerine özellikle dikkat etmek gerekir? Beden nereden anlaşılır? Dikiş tekniğiyle ilgili bilgi patronda olur mu? Göğüs ölçüsü nereden nereye alınır? Kol ölçüsü nereden nereye alınır? Boy nereden nereye alınır? Kumaşı patronun üstüne yayarken nelere dikkat etmeliyiz? Kat yeri ne demek? Çift kat yayarken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin