Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Deviasyon Ameliyatı (Burunda Kemik)

Deviasyon ameliyatı nasıl yapılır?
Burunda kemik ameliyatı ile ilgili merak ettikleriniz... Deviasyon ameliyatı burnunda kemik olanlar için uygulanan tedavi yöntemlerinden. Tıp ve teknolojinin gelişmesi ile çok daha kolay hale gelen deviasyon ameliyatı nasıl yapılır, hasta ameliyat sonrası nelere dikkat etmeli, merak ediyorsanız Op. Dr. A. Emre İlhan tüm sorularınızı videolarla UZMANTV'de cevaplıyor. Burunda kemik nasıl gelişir? Kimlerde olur? Hangi şikayetlere neden olur? Tek çare ameliyat mı? Hangi yaşta, hangi tedavi uygulanır?Ameliyattan sonra şikayetler tekrar edebilir mi? Hasta neler yaşar? Ne tür komplikasyonlar yaşanabilir? Tampon konur mu? Hasta neler yaşar? Yüzü ne zaman normale döner?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin