Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Devetabanı Bitkisi Bakımı

Devetabanı çiçek açar mı?
Devetabanı bakımı hakkında merak ettiğiniz her şey... Devetabanı nasıl bir iklimde yetişir? Kaç çeşit devetabanı bitkisi vardır? Devetabanı ne tür ortamlarda yetiştirmeye uygun bir süs bitkisidir? Devetabanı bitkisi soğuktan etkilenir mi? Devetabanı çiçeğinin bakılacağı mekanın ışık koşulları nasıl olmalı? Devetabanı doğrudan güneş ışığı görmeli mi? Devetabanı bitkisi ne sıklıkta sulanmalı? Sulama hangi yöntemle olmalı? Devetabanı bitkisinin toprağı nasıl olmalı? Bitkinin gelişimi yavaşsa hızlandırmak için suyuna gübre ya da katkı maddesi eklenebilir mi? Devetabanı bitkisine has zararlılar nelerdir? Devetabanı bitkisinin toprağı nasıl olmalı? Ne büyüklükte bir Devetabanı bitkisi için hangi ölçülerde saksı kullanılmalı? Devetabanı bitkisinin toprağı ne sıklıkta değiştirilmeli? Toprak değiştirirken nelere dikkat edilmeli? Devetabanı bitkisi ne sıklıkta sulanmalı? Devetabanı bitkisi kaç yıl yaşar? Devetabanı bitkisi çiçek açar mı? Ne zaman çiçek açarlar? Çiçekleri nasıl olur? Çiçek açmaları için ortam koşullarının nasıl olması gerekir? Devetabanı bitkisinin aşırı yaprak dökmesinin nedenleri nelerdir? Devetabanı bitkisinin yapraklarını dökmemesi için nelere dikkat edilmelidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin