Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dernekler Hakkında Merak Ettikleriniz

Dernekler nasıl vergi öder?
Dernekçilik hakkında bilmeniz gerekenler... Derneklerin denetimleri nasıl yapılır? Dernekler nereye bağlıdır? Dernekler hangi amaçla para toplayabilir? Toplum yararı amacı dışında dernek giderlerini karşılamak için yardım toplanabilir mi? Yardımlaşma dernekleri dernek içi faaliyetler için nereden gelir elde edebilir? Dernek giderleri nasıl karşılanır? Dernekler hangi amaçlarla para toplayamaz? Dernekler nasıl kapatılır? Bir derneğin kapatılma nedenleri nelerdir? Kimlerin dernek kurması yasaktır? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Kimler dernek kuramaz? Dernekler hangi kuruma bağlıdır? Derneklerin denetimi nasıl yapılır? Dernek için para toplamak doğru mu? Dernek için nasıl yardım toplanır? Hangi yardımlar suça girer? Dernekler nasıl kapatılır? Hangi dernekler kapatılabilir? Dernekler nereden gelir elde eder? Derneğin gelir giderleri nasıl denetlenir? Dernekler neye göre vergi öder? Vergiden muaf kabul edilen dernekler var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin