Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dernek Nasıl Kurulur

Dernek nasıl kurulur?
Dernekler hakkında merak ettikleriniz... Derneğin tanımı nedir? Bir derneğin özellikleri nelerdir? Kaç çeşit dernek olabilir? Dernek ve vakıf arasındaki farklar nelerdir? Dernek ne tür hizmetler verir? Vakıfların yetkileri nelerdir? Kimler dernek kurabilir? Dernek kurmak için gerekenler nelerdir? Hangi amaçla dernek kurulabilir? Hangi amaçla dernek açılamaz? Dernekler hangi kuruma bağlıdır? Derneklerin yönetimi nasıldır? Kimler dernek başkanı olabilir? Yönetim kurulunda kimler yer alır? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de! Derneğin özellikleri nelerdir? Dernek ve vakıf birbirinden nasıl ayrılır? Derneğin hizmetleri nelerdir? Vakfın hizmetleri nelerdir? Hangi derneklerin kurulması yasaktır? Dernek kurmak isteyenler nereye başvurmalı? Dernek kurmak için hangi belgeler gerekir? Derneklerin yönetimi nasıldır? Yönetici kimdir? Bir derneğe nasıl üye olunur? Kimler dernek üyesi olamaz? Kaç çeşit dernek vardır? Dernekler nasıl gruplandırılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin