Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Depresyondan Kurtulun

Depresyon nedir?
Depresyondan kurtulmanın yollarını bir uzmanın yardımıyla bulun. Tedavinin süresi, koşulları ve başarısı ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. Can sıkıntısı, moral bozukluğunu depresyondan nasıl ayırt edebiliriz? İnsanlar depresyonu doğru tanıyor mu? Hangi hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkabilir? Kanser, MS, epilepsiye bağlı olarak ortaya çıkabilir mi? Tedavide tek yöntem psikoterapi midir? İlaç mutlaka kullanılır mı? Ne kadar süre terapiye devam etmek gerekir? Depresyonun geçtiği nasıl anlaşılır? Benzer sebepler ortaya çıktığında hasta bunlarla kendi başa çıkabilir mi? İlaçlar stresten kurtarmaya yönelik midir? Ne kadar süre kullanmak gerekir? Depresyon iş yaşamını etkiler mi? Depresyon tedavisi gören kişi işe ara mı vermeli? Depresyon kendiliğinden geçer mi? Tedavi edilmezse ne tür sorun ve hastalıklara yol açabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin