Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dekupaj Tekniği ile Ahşap Boyama

Dekupaj tekniği ile ahşap boyarken hangi malzemeler kullanılır?
Videolarla adım adım dekupaj tekniği UZMANTV'de. En güzel tepsiler, gazetelikler artık sizin olacak. Nasıl bir resim gerekir? Resmi fotokopi ile çoğaltabilir miyiz? Nasıl bir tutkal gerekli? Makas, bez vb. malzemeler nelerdir? Ahşap nasıl temizlenmeli? Hangi durumlarda zımpara yapılmalı? Ahşabın yüzeyinin dökülmemesi için nelere dikkat edilmeli? Ahşabı boyarken üzerine işleyeceğimiz resme göre mi renkler seçilmeli? Hangi tür boyalar kullanılmalı? Boyadıktan sonra ne kadar süre beklenmeli? Tutkal nasıl sürülür? Ahşaba mı yoksa resme mi sürmek gerekir? Ne kadar tutkal kullanılmalı? Tutkalı taşırmamak için nelere dikkat edelim? Resmi uygulamadan önce resmin kenarlarını yakabilir miyiz? Eskimiş görünüm için ahşaba patine yapabilir miyiz? Boyama işlemi bittikten sonra vernik sürmek işe yarar mı? Hangi boya koruyucu malzemeleri kullanmalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin