Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Değerli Taşlar: Yakut, Safir ve Zümrüt

Yakut nasıl bir taştır?
Yakut, Safir, Zümrüt alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Değerli taşları uzmanımız görüntülü anlatıyor. Zümrüt taşının özelliği nedir? Ne renk olur? Nadiren mi kusursuz olur? Hangi ülkeden gelir? Mücevhercilikte zümrütten nasıl faydalanılır? Daha çok yüzük mü, küpe mi, ne yapılır? Zümrüt kullanılmış bir mücevher alırken nelere dikkat etmek gerekir? Yakutun büyüklüğü ne kadar olur? Mücevhercilikte yakuttan nasıl faydalanılır? Yakut kullanılmış bir mücevher alırken nelere dikkat etmek gerekir? Safir taşların hangileri makbuldür? Mücevhercilikte safirden nasıl faydalanılır? Daha çok yüzük mü, küpe mi, ne yapılır? Safir ile yapılmış bir mücevher alırken nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin