Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dansöz Asena'dan Oryantal Dersleri

Dansöz doğulur mu yoksa olunur mu?
Türkiye'nin en iyi dansözü Asena'dan dansöz olmak isteyenlere yol gösteren videolar. Ne kadar dans bilgisi gerekir? Doğuştan mı yetenekli olmalı? Tamamı UZMANTV'de. Türkiye'de her ünlü dansöz iyi mi dans ediyor? Şans ve tanıdıklarla dansözlükte yükselinir mi? Ünlü isimlerle birlikte çalışanların şansı daha mı fazla? Dansözlük kabul gören bir meslek mi? Neden fazla tercih edilmiyor? Türkiye'de iyi dansöz neden az yetişiyor? Oryantale dansöz, dansöze oryantal demek yanlış mı? Kendisine dansöz denen dansçılar neden kızıyor? Yalnızca tanınmış dansözler mi para kazanabiliyor? Dansözler nerelerde iş bulabiliyor? Ne tür programlar yapıyor? Dansöz olmayı genç kızlara tavsiye ediyor musunuz? Ne tür zorlukları var? Bu piyasada tutunabilmek için neleri feda etmek gerekiyor? Dansöz olmak için eğitim şart mı? Dans yeteneğimiz doğuştan değilse, kendimizi ne kadar eğitebiliriz? Dansözlük sonradan mı, yoksa doğuştan mı olur? Eski dansözler mi, yeni dansözler mi daha iyi dans ediyor? Artık daha iyi şovlar mı yapılıyor? Kıyafetin, makyajın önemi artık daha mı fazla? Keşfedilmek için beklemek mi, yoksa sanatçılarla görüşerek yardım istemek mi doğru? Ünlü sanatçılarla beraber dans edebilmenin yolu nereden geçiyor? Ünlü dansöz olmanın püf noktaları nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin