Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dana Nasıl Kesilir

Dana antrikot nasıl ayrılır?
Dana kesimi hakkında merak ettikleriniz... Dana nasıl parçalanır? Dananın nuar ve kontrnuar bölümleri nasıl ayrılır? Dananın inciği ve bonfilesi nasıl çıkartılır? İzleyin, danada kontrfile nasıl ayrılır, sinirli olan bölgelerin nasıl pişirilmesi gerekir, uzmanından öğrenin. Dananın antrikotu nasl çıkartılır? Dananın bonfilesini zarar vermeden çıkartmak için nelere dikkat etmek gerekir? Danada nuar nereden çıkar? Danada kontnuar nerede bulunur? Dana incik çıkartırken nelere dikkat edilmeli? Dana keserken ne tür sorunlar çıkabilir? Dana kesilecek bıçaklar nasıl olmalı? Danayı kesecek kişinin mutlaka tecrübeli mi olması gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin