Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damla Sakızlı Muhallebi Tarifi

Damla sakızlı muhallebi nasıl yapılır?
Damla sakızlı muhallebi yapmayı öğrenin. Sakızlı muhallebi yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar süt kullanalım? Ne kadar damla sakızına ihtiyacımız var? Ne kadar yağ kullanalım? Damla sakızlı muhallebi nasıl pişirilir? Malzemeleri hangi sırayla karıştıralım? Damla sakızını dövüp, toz haline getirdikten sonra mı muhallebiye katalım? Pişirirken sürekli karıştırmamız mı gerekir? Muhallebinin kıvamı nasıl olmalı? Ne zaman ateşten alalım? Ateşten aldıktan sonra karıştırmaya devam edelim mi? Hazır olunca hemen kaselere alalım mı? Damla sakızlı muhallebiyi buzdolabında mı soğutalım? Damla sakızlı muhallebiyi nasıl servis edelim? Damla sakızlı muhallebiyi pişirirken nelere dikkat edelim? Pişirirken sürekli karıştırmamız şart mı? Damla sakızı yerine damla sakızı macunu kullanabilir miyiz? Damla sakızı tadının az ya da baskın olmaması için miktarını nasıl ayarlamak gerekir? Damla sakızlı muhallebinin üzerini neyle süsleyebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin