Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damatlık Nasıl Seçilir

Damatlık için ne tür ceket seçenekleri var?
Damatlık seçimi ile ilgili her şey UZMANTV'de. Gömleğinden ayakkabısına, yeleğinden fularına kadar damatlık seçerken dikkat etmeniz gerekenleri uzmanından öğrenin. Damatlık ceketine göre uygun yakalı gömlek nasıl seçilir? Damatlıklarda mutlaka yelek olmalı mıdır? Damatlık rengine nasıl karar verilir? Tüm sorularınızı Smokin ve Frak Tasarımcısı Levon Kordonciyan yanıtlıyor. Ölçü alınırken nelere dikkat edilir? Damatlıklar daha sıkı mı olmalı? Vücuda tam mı oturmalı? Hangi parçalar için ölçü alınır? Siyah, beyaz ve krem arasında nasıl seçim yapılmalı? Düğünün konseptine göre hangi renkleri öneriyorsunuz? Ceketin uzunluğu nasıl belirlenmeli? Kuyruklu ceketler hangi düğün konseptleri için uygun olur? Damatlık pantolonu mutlaka dar mı tercih edilmeli? Plili olur mu? Damatlıklarda ne tür gömlek seçenekleri var? Yakası nasıl olmalı? Papyon, kravat ya da fular bağlanacak gömlekler nasıl değişir? Hangi damatlıklarla yelek giyilir? Yeleğin rengi aynı mı olmalı yoksa kontrast mı? Yelek kaç düğmeli olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin