Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damarda Balonlaşma

Damar balonlaşması nasıl tedavi edilir?
Damarda balonlaşma (anevrizma) hakkında merak ettikleriniz... Damarda neden balonlaşma oluşur? Bir damarın belli bir noktada toplanarak anormal şekilde genişlemesi hangi sağlık sorunlarına neden olur? Damarlar normal çapının ne kadar üstünde genişleyebilir? Hangi orana çıkarsa tehlikeli hale gelir? Damar duvarının zedelenmesi veya doğuştan zayıf olması damarda balonlaşmaya neden olur mu? Damarda balonlaşma nasıl belirti verir? Kalp damarlarında genişleme varsa kişide ne tip sıkıntılar ortaya çıkar? Damarda balonlaşma nasıl tedavi edilir? Damarda balonlaşma tedavisi için kullanılan yöntemler nelerdir? Balonlaşma tedavisi sonrası damarda tekrar genişleme görülebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin