Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damar Tıkanıklığı Tedavisi

Damar tıkanıklığı nasıl teşhis edilir?
Damar tıkanıklıklarında tedavi yöntemleri hakkında merak edilenler... Kalp damarlarında tıkanıklık olanlar nasıl tedavi edilir? Boyun damarında tıkanıklık olursa hangi tedavi yöntemleri uygulanır? Damar tıkanıklığı için hangi yaştan itibaren kontroller yapılmalı? Kontroller sonucu kesinlikle tespit edilebilir mi? Damar tıkanıklığının sonuçları nelerdir? Ölümle sonuçlanabilir mi? Organ kayıpları olur mu? Damar tıkanıklığı için ne tür testler yapılır? Damar tıkanıklığı ilaçla tedavi edilir mi? Sporla, beslenmeyle desteklemek gerekir mi? Stent ile damar tıkanıklığı nasıl tedavi edilir? Ameliyat zor mudur? Ameliyat sonrası günlük yaşam nasıl düzenlenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin