Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damar Tıkanıklığı

Damar tıkanıklığı nedir?
Damar tıkanıklıkları hakkında merak edilenler... Damarın normal akışı nasıldır? Hangi durumda damarda birikme olur? Damar nasıl tıkanır? Ani damar tıkanıklıklarının normal damar tıkanıklığından farkı nedir? Önceden saptanması mümkün mü? Damar tıkanıklığının nedenleri nelerdir? Stres, beslenme, sigara damar tıkanıklığına neden olur mu? Yaş ilerledikçe risk artar mı? Kolesterol damar tıkanıklığı yapar mı? Hangi tip yağlar damar tıkanıklığı riskini artırır? Her damar tıkanabilir mi? Hangi damarlar daha risklidir? Hangi damarlardaki tıkanıklık ölüm veya felçle sonuçlanabilir? Damar tıkanıklığı hangi sorunlarla bir arada görülür? Uzun süreli tansiyon problemleri damar tıkanıklığı yapar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin