Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damar Sertliği

Damar sertliği nasıl tedavi edilir?
Damar sertliği nedir? Nasıl olur? Tedavi yöntemleri nelerdir? Cevapların tümü UZMANTV'de. Hangi damarlarda sertlik yaşanabilir? Damarlar nasıl biçim değiştirirler? Dolaşım nasıl engellenir? Beslenme ile damar sertliği arasında nasıl bir ilişki var? Alkol ve sigara damarları nasıl yıpratıyor? Yüksek kolesterol damar sertliğine yol açar mı? Vücudun hangi bölgelerinde ağrı ve sızı olur? Spor yaparken ne tür sorunlar yaşanır? Günlük hayatta ne tür zorluklar yaşanır? Fast-food'u tamamen bırakmak mı gerekir? Uyku düzenimizi düzenlememiz gerekir mi? Hangi sıklıkta kontrole gitmek gerekir? Balon tedavisi nedir? Stente göre avantajları nedir? İyileşme süreci ne kadardır? Başarı oranı nedir? Tedaviden sonra tekrar sertlik oluşabilir mi? Sten nedir? Balon yöntemine göre avantajları nedir? İyileşme süreci ne kadardır? Başarı oranı nedir? Tedaviden sonra tekrar sertlik oluşabilir mi? Damar sertlikleri tedavi edilmezse ne gibi sonuçlar doğurur? Hangi hastalıklar damar sertliği nedeniyle ortaya çıkar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin