Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dachshund (Sosis Köpek)

Dachshund nasıl bir köpek cinsidir?
Dachshund ırkı köpekler hakkında merak ettikleriniz? Dachshund köpeklerin boy, kilo ve diğer fiziksel özellikleri nasıldır? Dachshund köpeklerin hangi duyuları kuvvetlidir? Dachshund köpekler hangi yeteneklere sahiptir? Dachshund köpeklerin huyları nasıldır? Dachshund köpeklerin tüyleri ne renktir. Dachshund köpeklerin insanlarla arası nasıl? Dachshund köpekleri apartmanda bakılırsa komşulara zarar verebilir mi? Dachshund köpeklerin sosyal bir ırk mıdır? Dachshund köpekler eğitilebilir mi? Dachshund köpeklerin ne tür eğitimlerde daha başarılıdır? Dachshund köpekler eğitilmesi kolay bir tür mü? Dachshund köpeklerin eğitimine kaç aylıkken başlanmalı? Dachshund köpeklerin eğitiminde dikkat edilecek temel noktalar neler? Dachshund köpekleri kimler tercih etmeli? Dachshund köpekler nasıl bir ev ortamına sahip insanlar daha rahat bakabilir? Dachshund köpekler ne kadar ilgi ister? Dachshund ırkı köpekler çok hareketli midir? Dachshund köpekler çok havlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin