Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çorba Tarifleri

Kremalı mantar çorbası nasıl yapılır?
Birbirinden güzel çorbaların nasıl yapıldığını öğrenin... Düğün çorbası nereye özgüdür, ne zaman yapılır? Düğün çorbası nasıl yapılır? Çorbanın terbiyesi nasıl hazırlanır, et suyu hangi ısıdayken ilave edilir? Balık çorbasının malzemeleri nelerdir? Balık çorbası için en uygun balıklar hangileri? Balıkları çorba için nasıl hazırlamalı? Kremalı mantar çorbasının malzemeleri nelerdir? Mantarlar ne kadar taze olmalı? Un nasıl bir ateşte, ne kadar süre kavrulmalı? Kremanın kesilmemesi için neye dikkat etmeli? Sebze çorbasının malzemeleri nelerdir? Tercihe göre hangi sebzeler bu karışıma eklenebilir? Domates çorbasının malzemeleri nelerdir? Nasıl bir şehriye kullanmalı? Domatesler nasıl olmalı? Soğuk çorbanın malzemeleri nelerdir? Hangi cins buğday seçilmeli? Buğdayı ne kadar önceden haşlamak gerekir, çorbadan önce buğdaylar ne kadar pişmiş olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin