Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Zatürre

Zatürre nasıl bir hastalıktır?
Riskleri ve tehlikeleri sandığınızdan fazla olan Zatürre ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. Çocuğunuzu nasıl korumalısınız? Nasıl tedavi edilmeli? Zatürre bulaşıcı mıdır? Hangi yaşlarda görülür? Bir kez geçiren bir daha geçirir mi? Virütik bir hastalık mıdır yoksa mikrobik mi? Zatürre türlerinin farkları nelerdir? Hangi yaşta hangisi görülür? Çocuklar için tehlikeli olanlar hangileridir? Zatürrenin nedenleri nelerdir? Yalnızca üşütme zatürre nedeni olabilir mi? Bağışıklık sistemi ile bağlantısı nedir? Nasıl bulaşır? Öksürük hangi hallerde zatürre belirtisi olarak sayılmalıdır? Kaç derece ateş tehlike sınırı sayılmalı? Zatürre balgam yapar mı? Beslenmede nelere dikkat etmeliyiz? Bağışıklık sistemi nasıl güçlendirilebilir? Kıyafet seçimi önemli midir? Aşı olmak zatürreden tamamen korur mu? Zatürre tamamen tedavi edilebilir mi? Zatürre hastası çocuk nasıl beslenmeli? Aşı ile tedavi mümkün mü? Zatürre zamanla hangi hastalıklara çevirebilir? Zatürrenin ölümcül riski var mı? İlerleyen yaşlarda bağışıklık sistemi hasar görür mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin