Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Uyum ve Davranış Sorunları

Çocuklarda görülen aile içi uyum sorunları nelerdir?
Çocuklarda uyum ve davranış sorunları hakkında merak edilenler... Çocuklarda gelişim çağında ne tür uyum sorunları ve davranış bozuklukları ortaya çıkabilir? Çocukta aile içinde oluşabilecek uyum sorunları nelerdir? Okulda ve sosyal çevresinde ne tür uyum sorunları geliştirebilir? Aile için uyum sorunu deyince ne anlamalıyız? Çocuklarda aile için uyum sorunları neden ortaya çıkar? Çocuk arkadaş ilişkilerinde ne tür sorunlar yaşayabilir? Kavgacı bir karakter yapısına bürünebilir mi? Çocuğun sosyal çevresiyle olan uyum sorunu nasıl giderilir? Okulda ne tür uyum sorunları geliştirebilir? Okul korkusu, okula gitmek istememe gibi sorunlar nasıl ele alınır? Sınav kaygısı, öğrenme güçlüğü gibi sorunlar uyum sorunu olarak mı ele alınır? Okul ile ilgili uyum sorunları nasıl giderilir? Aile terapisi uygulanabilir mi? Aile terapisi nedir? Hangi durumlarda uygulanır? Hangi sorunların tedavisinde uygulanabilir? Aile terapisi nasıl yapılır? Aile terapisinde amaç nedir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin