Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu

Çocuklarda üst solunum yolu enfeksiyonları nasıl tedavi edilir?
Doktorumuz, çocuklarınızın sık yakalandığı solunum yolu enfeksiyonlarıyla ilgili bilgiler veriyor. Nasıl tedavi edilir? Çocuğumuzu nasıl koruruz? UZMANTV'den izleyin. Yaşa bağlı olarak hangi enfeksiyonlar daha sık yaşanır? Hangileri çocuk için daha tehlikelidir? Bu hastalıklar virütik midir, mikrobik mi? Enfeksiyonlar bulaşıcı mıdır? Tedavide hangi yöntemler kullanılır? Çocuğun yaşına göre farklı tedaviler mi tercih edilir? İlaç tedavisi yetersiz kalırsa nasıl bir yol izlenir? Hastalıklar vücuda yerleşir mi? Kronik hale hangi durumlarda gelebilir? Yaş ilerledikçe daha şiddetli enfeksiyonlar yaşanır mı? Bulaşıcı özelliği ne kadar devam edebilir? Beslenmede nelere dikkat etmek gerekir? Çocuklar kış aylarında nasıl giydirilmeli? Hapşırırken, öksürürken nelere dikkat edilmeli? Hijyen neden önemlidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin