Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Tuvalet Eğitimi

Çocuklarda çiş için tuvalet eğitimi nasıl verilir?
Çocukların tuvalet eğitimi hakkında bilmeniz gerekenler... Tuvalet eğitimi zamanı gelen çocukta ne tür sinyaller aranmalı? Çocuğun kakasının geldiği nasıl anlaşılır? Çocuğun tuvaleti geldiği nasıl anlaşılır? Çocuğun kakasını yapmak istediği nasıl anlaşılır? Tuvalet eğitimine hazır çocuklarda başka ne tür sinyaller görülür? Kız çocuklarla erkek çocukların tuvalet eğitimine başlama yaşı farklı mıdır? Kız çocuklarında ne zaman tuvalet eğitimine başlanmalıdır? Erkek çocuklarında tuvalet eğitimi ne zaman başlamalıdır? Erkek çocuklarla kız çocuklara tuvalet eğitimi verme aşamaları farklı mıdır? Önce çiş eğitimi mi verilir, kaka eğitimi mi? Erkek çocuklara çiş eğitimi nasıl verilir? Erkek çocuklarda çiş eğitimi oturarak yapacağı şekilde mi verilmelidir? Önce lazımlık mı kullanılmalıdır, çocuk doğrudan klozete oturtulabilir mi? Kız çocuklara çiş eğitimi nasıl verilir? Çiş sonrası temizlik eğitimi nasıl olmalıdır? Önce kaka eğitimi mi çiş eğitimi mi verilmelidir? Kız çocuğuyla erkek çocuğun kaka eğitimleri arasında fark var mıdır? Çocuk önce lazımlığa mı oturtulmalı doğrudan klozete mi oturtulmalı? Kakasını lazımlığa ya da klozete yapmayan çocuğa nasıl yaklaşılmalı? Kaka eğitimi ne tür oyunlar aracılığıyla verilebilir? Kaka eğitiminde nelere dikkat edilmeli? Bez ne zaman terk edilmeli? Tuvalet sonrası temizlik eğitimi ne zaman başlamalıdır? Çocuğa tuvalet sonrası temizlik alışkanlığı kazandırmak için neler yapılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin