Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Sinüzit Tedavisi

Çocuklarda sinüzit nasıl tedavi edilir?
Sinüziti olan çocuklar nelere dikkat etmeli? Çocuğumuz sinüzit olursa evde neler yapabiliriz? Çocuklara sinüzit ameliyatı yapılır mı? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Sinüzitin tedavisi var mı? Akut ve kronik sinüzit için farklı tedaviler uygulanır mı? Sinüzit ilaçlarının yan etkisi var mı? Burun tıkanıklığı nasıl giderilebilir? Çocuğumuzun ağrılarını nasıl hafifletiriz? Yüze sıcak havlu koymak doğru bir yöntem mi? Odayı nemlendirmek şart mı? Nasıl bir beslenme programı tercih edilebilir? Çocuklarda sinüzit ameliyatı hangi durumlarda tercih edilir? Ameliyatta sinüzite neden olan parça mı alınır? Ameliyat sonrası sinüzit tekrar edebilir mi? Sinüziti olan çocuklar hangi hastalıklara karşı dirençsiz olur? Sinüziti olan çocuklar sokağa çıkarken neler yapmalı? Havuza girmeleri neden sakıncalı olur? Uzun süren sinüzitler mutlaka tedavi edilmeli mi? Tedavi edilmeyen sinüzit işitme kaybına, orta kulak iltihabına yol açar mı? Uzun vadede ne tür akciğer sorunları görülebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin