Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Saç Bakımı

Çocuklarda saç bakımında saç kurutma makinesi kullanılır mı?
Çocuklarda saç bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Çocuklar için kullanılacak şampuanları seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Çocuklar için kullanılacak şampuanların içeriği nasıl olmalı? Çocuklarda saç bakımı için saç kremi kullanılır mı? Çocukların saçları kaç günde bir yıkanmalı? Çocuğun saçlarının çok sık yıkanması herhangi bir soruna yol açar mı? Çocuğun saçlarının yıkanacağı suyun sıcaklığı nasıl olmalı? Kısa saçlı çocuklarda saç nasıl taranmalı? Kısa saçlı çocuklarda banyodan sonra saç nasıl taranmalı? Uzun saçlı çocukların saçları her gün taranmalı mı? Günlük tarama nasıl yapılmalı? Uzun saçlı çocuklarda banyodan önce saçlar açılmalı mı? Banyodan sonra tarama nasıl yapılmalı? Nasıl bir tarak kullanılmalı? Saç kurutma makinesinin sıcaklığı nasıl olmalı? Çok sıcak olursa saça ve saç derisine zararı olur mu? Kız çocuklarında veya uzun saçlı çocuklarda saçların örülmesinin bir zararı var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin