Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Otizm

Otizm nedir?
Otizm nedir? Nasıl ortaya çıkar? Belirtileri nelerdir? Uzmanlarımız merak edilenleri videolarla cevaplıyor. Nasıl bir hastalıktır? Hangi yaşlarda ortaya çıkar? Kızlarda mı, erkeklerde mi daha sık görülür? Çok görülen bir hastalık mıdır? Ailenin sosyoekonomik düzeyi ile ilgisi var mıdır? Konuşmakta gecikirler mi? Aileye ve çevreye karşı davranışları nasıldır? Fiziksel olarak diğer bebeklerden farklı mıdırlar? Beslenme problemleri yaşarlar mı? Tanı için en uygun dönem hangisidir? Hangi konularda yetenekleri vardır? Fiziksel farklılıkları var mıdır? Sosyal ve duygusal özellikleri nelerdir? Genetik özellikler ne kadar önemlidir? Ailenin davranışları etken midir? Diğer çevresel faktörlerin etkisi var mıdır? Hamilelik sırasında nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin