Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Orta Kulak İltihabı

Orta kulak iltihabında kullanılan tüp tedavisi nedir?
Çocuklarda orta kulak iltihabının nedenleri nelerdir ve nasıl bir tedavi uygulanır? KBB Uzmanımız Op. Dr. Atilla Şengör merak ettiğiniz soruları UZMANTV'de videolarda cevaplıyor. Orta kulağın işitme sırasında nasıl bir görevi var? İltihap orta kulağın hangi fonksiyonlarını yapmasını engeller? İltihap nasıl oluşur? Çocuklarda iltihaba sık rastlanır mı? Seröz ve akut orta kulak iltihabı nedir? Ne tür farkları vardır? Vücudun hangi işlev bozuklukları iltihaba neden olur? Hangi hastalıklar iltihap riskini artırır? Akut ve seröz iltihap için farklı belirtiler mi vardır? Çocukta iştahsızlık, ateş ve kusma olur mu? Doktor tarafından nasıl bir muayene yapılır? Hangi ilaçlar düzenli olarak kullanılmalı? Ağrı kesiciler, ateş düşürücüler ile yalnızca rahatlamaya mı yöneliktir? Cerrahi yöntem son çare midir? Tüp tedavisi nedir? Kimlere uygulanabilir? Nasıl bir operasyondur? Tüp tedavisi ile iltihap kesin olarak çözülür mü? Orta kulak mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalık mı? İyileştirilmezse ne tür hastalıklara, sorunlara yol açabilir? İltihap sonucu işitme kaybı nasıl oluşur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin