Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Öksürük Tedavisi

Çocuğun öksürüğü nasıl geçirilir?
Çocuklarda öksürük nasıl tedavi edilir? Alerjik öksürükler nasıl geçer? Soğuk buhar makineleri öksürük tedavisinde işe yarar mı? Çocuklarda öksürük tedavisinde şurup kullanmanın zararı var mıdır? Sorularınızı Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Beril Bayrak Bulucu yanıtlıyor. Öksürüğe iyi gelecek şeyler nelerdir? Çocuklarda öksürük şurubu kullanmadan önce doktora danışmak şart mı? Öksüren çocuğun göğsünü nasıl yumuşatabiliriz? Çocuğa ıhlamur içirmek öksürüğüne iyi gelir mi? Ihlamurun içine neler katılabilir? Çocuk öksürük nedeniyle ne zaman doktora götürülmeli? Balgamlı öksürük nasıl tedavi edilir? UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin