Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Öksürük

Çocuklarda hangi hastalıklar nedeniyle öksürük görülebilir?
Çocuklarda öksürük ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Çocuklar neden öksürük? Hangi hastalıklar öksürüğe neden olur? İzleyin, çocuklarda öksürüğü artıran etkileri, öksürüğü azaltmak için yapabileceklerinizi uzmanından öğrenin. Çocuğunuz öksürüyor ve bu da sizi tedirgin mi ediyor? Çocuklarda kuru öksürüğün nedenleri nelerdir? Çocuklarda balgamlı öksürük neden olur? Çocuklarda kronik öksürük ne demektir? Çocuklar öksürük nedeniyle hangi durumlarda okula gönderilmemeli? Öksürük bulaşıcı bir hastalığın belirtisi olabilir mi? Çocuklarda öksürük hangi durumlarda tehlikeli kabul edilmeli? Çocuğu öksürük nedeniyle doktora götürmeli miyiz? Çocuklarda hangi hastalıklar öksürüğe neden olur? Hangi tür ilaçlar çocuklarda öksürüğü geçirebilir? Merakınızı gidermek için sorulara tıklayın, uzmanımızın açıklamalarını izleyin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin