Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Kulak Ağrısı

Bebeğimizin kulağının ağrıdığını nasıl anlarız?
Çocuklarda kulak ağrısı ile ilgili bilmeniz gerekenler? Çocukta kulak ağrısı nasıl anlaşılır? Kulak ağrısının fiziksel belirtileri nelerdir? Kulak akıntısının çoğalması ne anlama gelir? Kulak ağrılarında kulak burun boğaz uzmanına mı çocuk doktoruna mı başvurmak gerekir? İzleyin, kulak kiri ağrıya yol açar mı, kulak ağrılarında ne zaman mutlaka doktora başvurulmalı, kulak muayenesinde nasıl bir kontrol yapılır, uzmanından öğrenin. Çocuğumuz henüz konuşamıyorsa hangi hareketlerine bakılmalı? Kulağını elletmemesi normal mi? Hangi hastalıklara bağlı olabilir? Kulak ağrısına yol açan hastalıklar hangileri? Kulak kiri yeterince temizlenmiyorsa ağrı yapar mı? Kulak kirinin içeri kaçması ağrıya sebep olur mu? Ağrı tek seferlik bir durumsa da doktora göstermek gerekir mi? Hangi sıklıktaysa hemen doktora gidilmeli? Hangi durumlarda kesinlikle zaman kaybedilmemeli? Çocuk doktoru yeterli muayeneyi yapabilir mi? KBB konusunda uzmanlaşmış doktora ne zaman gidilir? Kulak akıntısı neden olur? Kulak akıntısı hangi seviyedeyse problem olduğundan şüphe edilmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin