Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda Karakter Gelişimi

Çocukların karakteri hangi yaşlarda oluşmaya başlar?
Bilgisayar ve televizyonun çocuklara faydası var mı? Çocuğumuz arkadaş edinemiyorsa ne yapabiliriz? Çocuğun hangi özellikleri zamanla değişir? Çocuğun kötü huylarını değiştirmeye çalışmak doğru mu? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Çocuk ne zaman öğrenmeye başlar? Çevresel faktörlerin gelişimdeki payı nedir? Çocuk hangi bilgileri kendi öğrenir, hangilerini çevreden alır? Çocuğumun olumsuz özelliklerinin üzerine mi gitmeli, yoksa zamanla geçeceği mi düşünmeliyim? Karakterini değiştirmek çocukta tepkiye neden olur mu? Çocuğu zorlamak doğru mu? Cezalandırmak veya ödüllendirmek işe yarar mı? Korkutmanın sakıncaları nelerdir? Zamana bırakmak hangi durumlarda tercih edilmeli? Oyun oynamak zaman kaybı mı? Çocuk oyunla neler öğrenir? Oyun; paylaşmayı, arkadaş edinmeyi kolaylaştırır mı? Çocuklar neden arkadaş edinmede güçlük çekebilir? Hangi aktiviteler sosyalleşme için kullanılabilir? Çocuklar yaşından büyüklerle arkadaş olmalı mı? Televizyon çocuk gelişimini nasıl etkiler? Günde ne kadar televizyon izlenmeli? Televizyon yerine çocuğa ne sunabiliriz? Çocuk hangi yaşta bilgisayar ile tanışmalı? Bilgisayar çocuğu nasıl etkiler? Sosyalleşmeyi geciktirir mi? Daha çabuk arkadaş edinmeyi sağlar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin